Pohyblivý obraz s dynamickým 3D pískem - černý (26,5x25,5 cm)

Kód: SAP-653106
829 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Relaxační hračka. Při každém převrácení pískového obrázku se postupně vytvoří nová písečná krajina. Proces, kdy písek pomalu propadá bublinami, způsobuje, že se lidé cítí uvolněně a zmírňují stres a únavu očí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohyblivý pískový umělecký obraz je vyroben z průhledného skla, různých poměrů barevného jemného písku a nového plastového rámu. Pečlivě vybraný, kvalitní přírodní písek má jemnou texturu, bohaté barvy a výrazné vrstvy, 3D písková scéna je před vámi. S novým plastovým rámem, silným a odolným, elegantním a módním.

16836132244c46bac05652b7f0d874a6edabd16987_thumbnail_600x

Malba z tekutého písku pohybem postupně vytváří vrstvenou pískovou krajinu, která je ideální pro domácí a kancelářské dekorace. Bezolovnaté sklo, vysoká průhlednost, křišťálově čisté jako kapky vody, takže si můžete naplno vychutnat krásu písku.

pisek

Jemný pohyb písku snižuje stres, uvolňuje oči a vy cítíte uvolněně a uvolněně. Malování pohyblivými písky může nejen rozvíjet inteligenci, udržovat dobrou náladu, ideální pro studenty, kancelářské pracovníky a počítačové pracovníky.

pisek2

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro radost
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: