Interaktivní hra po děti - Odemykání zámků (veverka)

Kód: 90946
Neohodnoceno
Značka: Onshine
1 469 Kč
Skladem ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Tyto dřevěné nástěnky jsou plné různých úžasných funkcí, praktických smyslových aktivit, které udrží malé děti zapojené a zároveň jim pomohou rozvíjet jejich jemné motorické dovednosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato Sensory Busy Board poskytuje hmatovou a smyslovou stimulaci a zároveň pomáhá rozvíjet jemné motorické dovednosti a koordinaci ruka-oko, když se děti zapínají, zapínají, zapínají, šněrují, točí a podobně.

Kromě jemných motorických dovedností má tato interaktivní hračka šněrovací botu pro výuku dovedností šněrování a zavazování, stejně jako dveře se západkovým zámkem a labyrintové bludiště pro zlepšení obratnosti a síly prstů a tak dále.

8b9eee1a1559c33132e750691c6b1782

Vizuální rozpoznávání

Kromě podpory jemné motoriky tato dřevěná nástěnka podporuje rozpoznávání tvarů a barev. Na pevné dřevěné desce sedí různé tvary, včetně kruhů, trojúhelníků, čtverců, ozubených kol a obdélníků. Různé tvary a popruhy jsou všechny zařízené v jasných barvách, což podporuje kognitivní rozvoj a pomáhá dětem získat popisné jazykové dovednosti.

af7ed5c05323a10ea17a6526eb86f255

Interaktivní hračka

Točte, šněrujte, zavazujte, zip, sponu, vyřešte bludiště a mnoho dalšího. Když děti odepínají a připevňují přezku k popruhu, rozepínají a zapínají zip, připojují a odepínají popruh na suchý zip a šněrují a zavazují botu, tato barevná smyslová hračka pomáhá dětem rozvíjet jemné motorické dovednosti, koordinaci ruka-oko a problémové... řešitelské dovednosti, jak si vybudovat sílu prstů a obratnost zároveň! Za chvíli se sami obléknou!

97c64744fd97ca62a5ec3bdede132933

Skvělé pro předškoláky

Tato smyslová hračka, která podporuje pocit klidu tím, že udržuje děti soustředěné, je dokonalým dárkem pro děti od 3 let a pro děti s poruchou smyslového zpracování, ADHD nebo autismem. Děti se naučí životně důležité dovednosti v oblékání spolu s učením tvarů a barev. Tyto vizuální rozpoznávání a jemné motorické dovednosti, které jsou důležité pro vývoj dítěte, připraví vaše předškolní dítě na vstup do třídy.

Rozměr: 30x30x30 cm
Vhodné pro děti od 3 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Jemná motorika
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: